Перейти на главную страницу
cctv.od.ua

Шановні покупці! В зв'язку зі спробою окупації України північними гебешними варварами, з 24 лютого магазин не завжди може вчасно обробляти замовлення. ЗСУ вже працюють над вирішенням цієї проблеми. Пробачте за тимчасові труднощі. Уважаемые клиенты! В связи с попыткой оккупации страны северными гебешными варварами, с 24 февраля магазин не всегда может вовремя обрабатывать заказы. ВСУ уже работают над решением этой проблемы. Извините за временные неудобства.

Перехідник 12В -> 9В для роутеру
Перехідник 12В -> 9В для роутеру
200 грн.Власникам роутерів з напругою живлення 9В (TP-Link, TOTOlink та інші), які планують мати інтернет під час блек-ауту через PON (GPON, GEPON, EPON) від джерела безперебійного живлення 12В пропонується саморобний перехідник 12В -> 9В на базі стабілізатора LM317. Ток до 1А.

Робив для інсталяторів кабельного ТБ й залишилось декілька для роздрібного продажу. Вихідна напруга від 9 до 9,5 Вольт. Довжина кабеля десь 60см. Всі перевірені півгодинним тестом з працюючим роутером.

Раніше  був впевнений, що дев'ятивольтові роутери можна живити від 12-вольтових блоків живлення, але джерела безперебійного живлення під час зарядки акумуляторів можуть видавати до 13,8 до 14 вольт й роутери іноді не витримують. Тому цей кабель з стабілізатором - саме те, що треба для безпечного під'єднання. 

состояние товара
Cправність Перевірка 30-хвилинним тестуванням
Гарантія 2 тижні
В наявності4 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Блоки живлення  

  • 200 грн.

Ви можете зробити швидке замовлення цього товару. Необходимо лише залишити свій телефон для зв'язку, а ми Вам зателефонуємо й домовимось