Перейти на главную страницу
cctv.odessa.ua

Шановні покупці! В зв'язку зі спробою окупації України північними гебешними варварами, з 24 лютого магазин не завжди може вчасно обробляти замовлення. ЗСУ вже працюють над вирішенням цієї проблеми. Пробачте за тимчасові труднощі. Уважаемые клиенты! В связи с попыткой оккупации страны северными гебешными варварами, с 24 февраля магазин не всегда может вовремя обрабатывать заказы. ВСУ уже работают над решением этой проблемы. Извините за временные неудобства.

IR датчик та кріплення для x96
IR датчик та кріплення для x96
67 грн.

Виносний зовнішній інфрачервоний (ІЧ) датчик x96 сенсор — призначений для передавання команд від пульта дистанційного керування до Андроїд приставки x96, яка може бути захована за телевізор.

Особливості моделі: зовнішній ІЧ датчик x96 призначений для комфортного віддаленого керування приставкою. За допомогою ІЧ приймача, управляти пристроями можна віддалено. Виносний інфрачервоний приймач складається з датчика ІЧ-сигнала, з'єднувального кабелю довжиною 1 метр та роз'єму для підключення до приставки (гніздо IR типу mini Jack 3.5). Сигнал від пульта керування потрапляє на розташований в зоні видимости ІЧ-приймач, далі по кабелю передається на приставку, яка може бути розташований поза зоною видимості.

В комплекті є пластиковое кріплення на стінку (або задню частину телевізору) с двустороннім скотчем.

В наявності2 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Пульти ДК   Приставки smart box  

  • 67 грн.

Ви можете зробити швидке замовлення цього товару. Необходимо лише залишити свій телефон для зв'язку, а ми Вам зателефонуємо й домовимось

Рекомендовані товари

X96 2/16 Gb Amlogic S905X 4 ядра остання з вітрини

X96 2/16 Gb Amlogic S905X 4 ядра остання з вітрини

751 грн.

Пульт для SMART TV BOX X92, X96, X96Max, X96Max+

Пульт для SMART TV BOX X92, X96, X96Max, X96Max+

166 грн.