Перейти на главную страницу
cctv.odessa.ua

Шановні покупці! В зв'язку зі спробою окупації України північними гебешними варварами, з 24 лютого магазин не завжди може вчасно обробляти замовлення. ЗСУ вже працюють над вирішенням цієї проблеми. Пробачте за тимчасові труднощі. Уважаемые клиенты! В связи с попыткой оккупации страны северными гебешными варварами, с 24 февраля магазин не всегда может вовремя обрабатывать заказы. ВСУ уже работают над решением этой проблемы. Извините за временные неудобства.

IR датчик WinQuest 2016
IR датчик WinQuest 2016
99 грн.

Виносний зовнішній інфрачервоний (ІЧ) датчик WinQuest 2016 сенсор — призначений для передавання команд від пульта дистанційного керування до супутникового ресивера WinQuest 2016, який може бути захований за телевізор.

Особливості моделі: зовнішній ІЧ датчик WinQuest 2016 призначений для комфортного віддаленого керування тюнерами. За допомогою ІЧ приймача, управляти пристроями можна віддалено. Виносний інфрачервоний приймач складається з датчика ІЧ-сигнала, з'єднувального кабелю та роз'єму для подключения до ресивера (гніздо IR типу Mini USB тато). Сигнал від пульта керування потрапляє на розташований в зоні видимости ІЧ-приймач, далі по кабелю передається на тюнер, який може бути розташований поза зоною видимості.

Виробник:WinQuest
В наявності4 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Пульти ДК  

  • 99 грн.

Ви можете зробити швидке замовлення цього товару. Необходимо лише залишити свій телефон для зв'язку, а ми Вам зателефонуємо й домовимось