Перейти на главную страницу
cctv.odessa.ua

Шановні покупці! В зв'язку зі спробою окупації України північними гебешними варварами, з 24 лютого магазин не завжди може вчасно обробляти замовлення. ЗСУ вже працюють над вирішенням цієї проблеми. Пробачте за тимчасові труднощі. Уважаемые клиенты! В связи с попыткой оккупации страны северными гебешными варварами, с 24 февраля магазин не всегда может вовремя обрабатывать заказы. ВСУ уже работают над решением этой проблемы. Извините за временные неудобства.

IR датчик WinQuest Hd Micro+
IR датчик WinQuest Hd Micro+
99 грн.

Виносний зовнішній інфрачервоний (ІЧ) датчик WinQuest Hd Micro+ сенсор — призначений для передавання команд від пульта дистанційного керування до супутникового ресивера WinQuest Hd Micro+ , який може бути захований за телевізор.

Особливості моделі: зовнішній ІЧ датчик WinQuest Hd Micro+ призначений для комфортного віддаленого керування тюнерами. За допомогою ІЧ приймача, управляти пристроями можна віддалено. Виносний інфрачервоний приймач складається з датчика ІЧ-сигнала, з'єднувального кабелю та роз'єму для подключения до ресивера (гніздо IR типу Mini USB тато). Сигнал від пульта керування потрапляє на розташований в зоні видимости ІЧ-приймач, далі по кабелю передається на тюнер, який може бути розташований поза зоною видимості.

Виробник:WinQuest
В наявності2 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Пульти ДК  

  • 99 грн.

Ви можете зробити швидке замовлення цього товару. Необходимо лише залишити свій телефон для зв'язку, а ми Вам зателефонуємо й домовимось

Рекомендовані товари

Пульт ДК (RCU) для WinQuest HD Micro+

Пульт ДК (RCU) для WinQuest HD Micro+

107 грн.

Кабель AV 3.5 mm – 3RCA для WinQuest HD Micro

Кабель AV 3.5 mm – 3RCA для WinQuest HD Micro

99 грн.

WinQuest HD Micro

WinQuest HD Micro

257 грн.