Перейти на главную страницу
cctv.od.uaОдеса - споконвіку торгове місто, тому наряду з інженерією та ми вирішили продавати залишки засобів для домашнього відеоспостереження та телебачення взагалі: розпродажні товари, котрі залишились на складі з минулих сезонів, б/в, тестові зразки, з вітрини й тому подібні екземпляри.  Відправка популярними перевізниками по Україні! Тільки, будь ласка, покупайте.


Аудиторія, як її бачимо ми

В нас представлені пристрої й компоненти, котрі потребують для встановлення хоча б мінімальних електротехнічних знань на рівні загальної ерудиції. Дуже хотілось би, щоб покупець хоча б приблизно уявляв, що він хоче та як це можна зробити (освічений середній клас). Або мав би достатньо коштів, щоб найняти для встановлення спеціально натренованих людей-інсталяторів (багатий клас. Але тоді має резон придбати в поважних спеціалістів систему під ключ). 

Іноді зустрічаються клієнти, які дещо переоцінюють власні сили та це більше заважає роботі, аніж допомагає. Називаючи камеру чотириполюсником, вони питають, як її підключати й налагоджувати. На жаль, знання в сучасному світі достатньо швидко застарівають и грамота радіоаматорського клубу ДТСААФ полувікової давності не може відобразити всього нинішнього різноманіття техніки. Саме в цьому випадку абсолютно необізнана з електронікою людина швидше збере й встановить систему відеоспостереження або домашнього телебачення, аніж людина з застарілими або помилковими знаннями.

Будучи добрими продавцами, одного разу ми по телефону примудрилися встановити реєстратор й навіть трохи його налаштувати. Але цей в цілому позитивній досвід віднімає багато зусиль, енергії та часу.